Азаров доручив Вілкулу зайнятися «убитими» дорогами

Азаров доручив Вілкулу зайнятися «убитими» дорогами

Віце-прем’єр-міністрові Олександру Вілкулу доручено взяти під особистий контроль відновлення доріг після зими

Як передає кореспондент , відповідне доручення Глава уряду дав під час засідання уряду в середу.

«Доручаю віце-прем’єр-міністрові Вілкулу взяти під особистий контроль організацію невідкладного ремонту та підготовку до планових ремонтів автодоріг. Необхідно разом із Міністерством фінансів розглянути стан справ у регіонах і терміново надати допомогу там, де місцевих сил недостатньо. А разом з «Укравтодором» - розробити оптимальний план-графік ремонту доріг державного значення», - заявив Азаров.

Він нагадав, що наприкінці січня провів нараду з питань утримання доріг у зимовий період. За результатами якої доручив збільшити фінансовий ресурс на утримання доріг загального користування. В першу чергу, виходячи з погодних умов - на придбання посипних матеріалів, пального і т.д.

«У січні «Укравтодор» отримав 417 млн ​​грн із держбюджету, у тому числі 120 млн грн - за рахунок наближення видатків до кінця року», - зазначив Азаров.

За його словами, необхідно щонайменше 2 млрд грн. «Тому необхідно сконцентрувати всі можливі ресурси, не витрачати їх, шукати місцеві резерви», - підкреслив прем’єр.

Крім того, Азаров вважає, що, оптимізувавши дорожній рух (продумати схему і графіки руху великовантажного транспорту), можна зберегти дороги.

Також Азаров доручив Державній фінансової інспекції прискіпливо проаналізувати використання коштів держбюджету та місцевих бюджетів на розвиток та утримання дорожнього господарства.

«Місцеві державні адміністрації повинні до 1 березня закінчити формування переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності», - підсумував Азаров, додавши, що Мінінфраструктури та Мінрегін мають взяти це на контроль.

Разом із тим Азаров звернувся до представників «Укравтодору».

«Чому досі - а сьогодні вже 6 лютого - на затвердження Уряду не представлений перелік об’єктів дорожнього господарства, фінансування робіт на яких буде здійснюватися поточного року? Даю на цю роботу тиждень», - заявив прем’єр.

Як повідомляли , тільки на ремонт столичних доріг .