ДП  « Дніпропетровський облавтодор»

 o_dnepr

       Дочірнє підприємство „Дніпропетровський облавтодор” відкритого акціонерного товариства „Державна акціонерна компанія „Автомобільні дороги України” створено у 1932 році і  називалося „Український дорожній трест”. З лютого 1932 року зі створенням Дніпропетровської області, підприємство було реорганізовано в Обласний дорожній відділ при облвиконкомі. За всі роки багато разів змінювалася назва підприємства, але незмінним залишається його значення та робота по будівництву та обслуговуванню доріг Дніпропетровської області.   

       Основними напрямками діяльності ДП „Дніпропетровський облавтодор” ВАТ „ДАК „Автомобільні дороги України” є комплекс робіт з будівництва, ремонту та експлуатаційного утримання мережі автомобільних доріг Дніпропетровської області. Мережа автомобільних доріг, що знаходиться на обслуговуванні дочірнього підприємства складає понад 9 тис.км.
За роки незалежності України Дніпропетровським облавтодором збудовано 695км автомобільних доріг області, відремонтовано капітальним удосконаленням та полегшеними ремонтами 18231,4 км автодоріг та 27508 погонних метрів мостів.
       ДП „Дніпропетровський облавтодор” – це велике й потужне підприємство, яке охоплює дорожніми роботами всі райони Дніпропетровської області. До його складу входить 27 філій: 20 райавтодорів, що розташовані в районах і таким чином обслуговують усі дороги області. Крім цього облавтодор має у своєму складі 5 дорожньо – експлуатаційних дільниць для ремонта та експлуатаціїйного утримання автодоріг державного значення та філії: „Дніпропетровський автодор”, дитячий оздоровчий табір „Дорожник” на 360 місць.
       Кількість доріг, мостів, труб, які обслуговує:
       ДП „Дніпропетровський облавтодор” обслуговує 9194,2 км доріг загального користування, в тому числі:
         державних доріг     -937,4 км, з них:
         міжнародних доріг      -417,1 км    
         національних доріг      -441,8 км    
         регіональних доріг     -78,5 км    
         місцевих доріг     -8256,8 км, з них:
         територіальних доріг     -1900,3 км
         обласних доріг     -2688,7 км
         районних доріг     -3667,8 км
         мостів     -653 шт / 20622 погонних метра
         труб     -5837 шт / 87325 погонних метрів
      Основні  види робіт, які виконуються для інших замовників:
      ДП „Дніпропетровський облавтодор” виконує для інших замовників роботи по будівництву доріг з повним комплексом  дорожньо-будівельних робіт ( підготовка території будівництва,спорудження  земляного полотна, влаштування дорожнього покриття, влаштування пересічень та примикань, влаштування дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків та обгородження), а також окремих видів робіт, як ямковий ремонт, влаштування асфальнобетонного покриття, щебеневих та шлакових  покриттів перехідного типу, благоустрій територій з використанням асфальтобетонних сумішей, робіт по зимовому утриманню доріг.
      Продукція та послуги, які реалізує і надає підприємство:
      ДП „Дніпропетровський облавтодор” реалізує підприємствам інших галузей асфальтобенну суміш та надає транспортні послуги.